Prekių pristatymas

  • Užsakytas prekes pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą. Prekės, esančios sandėlyje pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo apmokėjimo patvirtinimo. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas taip greitai, kaip tik įmanoma.
  • Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku.
  • Jei dėl kokių nors priežasčių negalite priimti siuntos namuose – pasirinkite prekių pristatymą į saloną, iš kurio prekes pasiimsite Jums patogesniu laiku.
  • Pasiimdami prekes, kruopščiai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.
Pristatymo būdai Atsiėmimas salone Pristatymas į namus
Pristatymo mokestis

0 Eur

4,36 Eur

Pristatymo vieta UAB Auksa salonas S. Dariaus ir S. Girėno g. 7, Alytus Namai*
Pristatymo laikas 8:00 – 18:00 8:00 – 19:00 (d. d.) kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką
Pristatymo terminas Nuo 1 iki 5 d.d. Nuo 2 iki 5 d.d.
Apmokėjimo būdai Grynaisiais pinigais
Išankstiniu banko pavedimu
Išsimokėtinai
Išankstiniu banko pavedimu
Išankstiniu banko pavedimu

*Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą teks sumokėti papildomą 18 Eur dydžio mokestį.